certif

Farmartjänst Kumla Hallsberg
är certifierat enligt



ftlinjegr (1K)
AKTUELLT JUST NU !!

Dags för trädbeskärning !!
kontakta oss vid behov !!

Vårstädning !!
Boka vårstädning i trädgårdar nu !!

FARMARTJÄNST FIXAR DET !!!
Ring 072-50 20 100
eller maila info@ftkumlahallsberg.se

ftlinjegr (1K)

Följ oss på
FACEBOOK  och  GOOGLE+



 

meny1
Startsida
Vad vi kan erbjuda !!
Våra maskiner
Kontakt
Vad är Farmartjänst
Länkar
Info medarbetare
Webmail
Om sidan
Sidansvarig
Samuel Östensson
telefon
072-5020100

email
info@ftkumlahallsberg.se


Adresser & Delägare

linje

Adresser

Adress  Farmartjänst Kumla Hallsberg
             Sågbacken 18
             69495 VRETSTORP
E-post   info@ftkumlahallsberg.se
Telefon   072-5020100

Verksamhetsledare
             Kjell Albertsson
Telefon   072-5020100
E-post:   kjell@ftkumlahallsberg.se

Ordförande
              Håkan Eriksson
Telefon   070-5150617
              0582-611644
E-post:    hakan@ftkumlahallsberg.se

linje

snickra

linje

Albertsson, Kjell
Björstorp 157
69495 VRETSTORP
Mobil: 072-5020100
E-post: kjell@ftkumlahallsberg.se

Delägare

a
Andersson, Lars
Södra Sättran 438
69792 Pålsboda

Hem: 0582-32021
Mobil: 070-5171050
E-post:

Askling, Bert
Glottra Sörgården 528
697 92 Pålsboda

Hem: 0582-320 54
Mobil: 070-5337532
E-post:
bert@ftkumlahallsberg.se

b
Bergsten, Jan & Karin
Nordankyrka 324
69495 Vretstorp

Hem: 0582-70131
Karin:
Mobil: 070-604 93 45
E-post: karin@ftkumlahallsberg.se

Bernsgården, Carl-Erik
Bernstorp 606
715 94 Odensbacken

Hem: 019-452088
Mobil: 070-5452087
E-post: calle@ftkumlahallsberg.se

d
Dahm, Karl-Erik
Baggerud 157
697 94 Sköllersta

Hem: 019-230830
Mobil: 070-5230875
Övrigt: 019-230875
E-post: kalle
@ftkumlahallsberg.se

e
Eriksson, Anders
Systeräng 145
694 95 Vretstorp

Hem: 0582-72005
Mobil: 070-6594684
E-post: anderse@ftkumlahallsberg.se

Eriksson, Håkan
Sörby 109
694 92 Hallsberg

Hem: 0582-611644
Mobil: 070-5150617
E-post:
hakan@ftkumlahallsberg.se

f

g

Tillbaka upp !!


h


j
Jakobsson, Eric
Gillberga 544
69794 Sköllersta

Hem: 019-230965
Mobil: 073-6426820
E-post: erik@ftkumlahallsberg.se

Jansson, Anders
Toringsgatan 35
703 67 Örebro

Hem: 019-101092
Mobil: 070-3321092
E-post: andersj@ftkumlahallsberg.se

k
Karlsson, Jan & Anna
Mörkasbo 425
697 91 Pålsboda
Hem: 0582-44080
Jan:
Mobil: 070-6571341
E-post: janne@ftkumlahallsberg.se
Anna:
Mobil: 070-6431675
E-post: anna@ftkumlahallsberg.se


Karlsson, Johan
Mörkasbo 162
697 91 Pålsboda
Hem:
Mobil: 070-4814729
E-post: johank@ftkumlahallsberg.se

Kungsberger, Roland
Kungsberg 121
694 93 Östansjö

Hem: 0582-52063
Mobil: 070-7126893
E-post:

Tillbaka upp !!



l
Landin, Pär
Frommesta Backa 222
692 91 Kumla

Hem: 019-236432
Mobil: 070-9207476
E-post: parl@ftkumlahallsberg.se

Larsson, Mattias
Björshult 145
694 95 Vretstorp

Hem:
Mobil: 070-228 22 21
E-post: mattias@ftkumlahallsberg.se

Larsson, Sven-Olov
Björshult 110
694 95 Vretstorp

Hem: 0582-72017
Mobil: 070-5745971

E-post: svenolle@ftkumlahallsberg.se

m
Mellqvist, Patrik
Knista-bo Norrängen
716 92 Fjugesta

Hem: 0585-315 33
Mobil: 070-5733337
E-post: patrik@ftkumlahallsberg.se

n
Br Nilsson HB
N Folkavi
716 92 Fjugesta

Gunnar Nilsson
Hem: 019-224179
Mobil: 070-5109369
E-post: gunnarn@ftkumlahallsberg.se
Lennart Nilsson
Hem: 019-224090
Mobil: 070-3251165
E-post:

JT Nilsson Entr. & Lantbruk AB
Lundby 180
694 95 Vretstorp

Johan Nilsson
Hem: 0582-660679
Mobil: 070-3560679
E-post: johan@ftkumlahallsberg.se
Tomas Nilsson
Hem: 0582-12142
Mobil: 070-6586104
E-post:


Nordkvist, Mikael
Stenkumla 511
69496 Åsbro

Hem: 0583-40283
Mobil: 070-6879324
E-post:mikaelnor@ftkumlahallsberg.se

Tillbaka upp !!


o
Olsson, Lars
Kvisserud Grindstugan
71691 Fjugesta

Mobil: 070-6598662
E-post: lasseols@ftkumlahallsberg.se


Olsson, Lennart
Täby 218
70594 Örebro

Hem: 019-228122
Mobil: 070-5427112
E-post: lennarto@ftkumlahallsberg.se


p
Pettersson, Ronny
Sörby 830
697 94 Sköllersta

Hem: 019-230358
Mobil: 070-6689502
E-post:


s
Sätterqvist, Klas
Körtingsberg Körtinge 322
694 95 Vretstorp

Hem: 0582-660519
Mobil: 070-3405326
E-post: klas@ftkumlahallsberg.se


ö
Östensson, Ingrid
Vibbanbo 167
697 91 Pålsboda

Hem: 0582-41252
Mobil: 070-203 89 58
E-post: ingrid@ftkumlahallsberg.se

Östensson, Samuel
Skogalund 954
697 91 Pålsboda

Hem: 0582-40262
Mobil: 070-6540262
E-post: samuel@ftkumlahallsberg.se

linje

Tillbaka upp !!

©2007
FARMARTJÄNST KUMLA   HALLSBERG
  

SamuelÖstensson